Кіровоградська область: рятувальники відкачали воду з підвалу, прибрали аварійні дерева та відбуксирували з кювету Ford
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15826_1.jpg)
1 червня у місті Мала Виска рятувальники державної пожежно-рятувальної частини №23 на прохання комунальників міста відкачали воду з підвального приміщення житлової п’ятиповерхівки.
У селі Бірки Олександрівського району рятувальники розпиляли та прибрали дерево з подвір’я школи. Сільську громаду турбувало, що стара розлога береза може впасти на дитячий майданчик саме тоді, як там гратимуться діти. А біля села Бандурове Гайворонського району дерево впало на проїжджу частину дороги. Рятувальники на прохання місцевого населення також розпиляли його та прибрали.
Близько півночі до служби порятунку зателефонував з мобільного водій «Ford Transit». Він не помітив у темноті ями на дорозі та з’їхав у кювет біля села Нова Павлівка Кіровоградського району. Рятувальники допомогли чоловікові відбуксирувати з кювету його автомобіль.
Управління ДСНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)