Кіровоградська область: на території сільської школи виникла пожежа
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43287_1.jpg)
9 травня о 07:25 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області надійшло повідомлення про пожежу дров за адресою:
Кіровоградський р-н, с. Вишняківка, вул. Молодіжна. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу на місце події з’ясувалось, що горять дрова на площі 15 м2 у приміщенні для зберігання дров в будівлі котельні Вишняківської загальноосвітньої школи. Травмованих чи загиблих не виявлено.
О 08:04 пожежу було локалізовано, о 08.23 – ліквідовано. До гасіння пожежі залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький.
Причина пожежі встановлюється.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)