Кіровоградська «Наймичка» їде на фестиваль
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26120_1.jpg)
Два місяці тому, під час урочистостей з нагоди 75-річного ювілею театру, колектив Кіровоградського академічного обласного театру ляльок отримав в якості оригінального подарунка від вінницьких колег офіційне запрошення на участь у ІХ Міжнародному театральному фестивалі «Подільська лялька».
Протягом 18-23 травня у фестивалі візьмуть участь вісімнадцять колективів з різних куточків Європи та України.
Кіровоградські лялькарі 20 травня, паралельно з австрійським театром, представлятимуть на суд журі свою останню прем’єрну виставу «Наймичка» за Т.Шевченком. Розуміючи масштаб мистецького форуму, Анатолій Поляк, головний режисер театру, одразу налаштував колектив на потрібний лад: гідно представити Кіровоградщину і завести якомога більше зв’язків із закордонними лялькарями та організаторами міжнародних театральних форумів.
Побажаймо ж нашим митцям творчої удачі і успішного виступу!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)