Кіровоградська команда здобула «бронзу» на Всеукраїнській спартакіаді з гирьового спорту
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30091_1.jpg)
16-17 лютого на базі Національного університету цивільного захисту України тривала Спартакіада–2016 ДСНС України серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту з гирьового спорту.
До Харкова прибуло 23 команди з різних регіонів держави. 140 учасників спортивних перегонів продемонстрували свою силу у ривку та поштовху гирі вагою 32 кілограми. За результатами змагань, успішно виступили рятувальники з Кіровоградщини. Область представляли 7 спортсменів, з числа працівників підрозділів Управління.
Відкрив спартакіаду представник Державної служби України з надзвичайних ситуацій, віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту України Олександр Тарасов. «Із сьогоднішніх юнаків формується майбутній потенціал справжніх рятувальників для подальшої служби у підрозділах ДСНС. І, як свідчить досвід, хороший спортсмен – це справжній керівник. Адже спорт завжди дисциплінує”, - зазначив Олександр Тарасов.
Суддівство здійснював головний суддя змагань заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу, головний тренер ДСНС України з гирьового спорту, викладач кафедри фізичної підготовки НУЦЗУ підполковник служби цивільного захисту В’ячеслав Кононович.
У загальнокомандному заліку «бронзу» здобули спортсмени У ДСНС України у Кіровоградській області, «срібло» виборола команда ГУ ДСНС України у Харківській області і вшосте переможцем спартакіади ДСНС 2016 року з гирьового спорту стала команда Національного університету цивільного захисту України.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)