Кіровоградщина: найбільш резонансні злочини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11170_1.jpg)
ВЗГ УМВС Кіровоградської області повідомили Інтернет-видання «FOTOINFORM» про найбільш резонансні злочини та події
на 25 липня 2012 року
Працівники Долинського райвідділу міліції викрили у скоєнні злочину 37-річного непрацюючого місцевого жителя. Зловмисник підозрюється у крадіжці грошей у сумі 220 гривень з будинку 73-річного жителя районного центру. За цим фактом порушено кримінальну справу. Викрадені кошти вилучено та повернуто власнику.
До Онуфріївського райвідділу міліції із заявою про крадіжку звернувся 18-річний житель одного із сіл району. Хлопець повідомив, що невідома особа викрала його мопед, який знаходився біля одного із домоволодінь в іншому населеному пункті. У ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особи підозрюваних у скоєнні злочину. Ними виявилися 22-річний житель районного центру та 20-річний місцевий житель. За цим фактом порушено кримінальну справу.
Працівники Олександрійського міського відділу міліції за підозрою у скоєнні крадіжки затримали 28-річного місцевого жителя та 30-річного жителя одного із сіл району. До відділу міліції надійшло повідомлення від охоронця місцевого підприємства про те, що зловмисники намагаються викрасти із території металобрухт. На місце події прибула слідчо-оперативна група. Підозрюваних затримали.
У ході проведення санкціонованого огляду домоволодіння 36-річного непрацюючого раніше судимого жителя одного із сіл Долинського району у господарській сумці правоохоронці виявили паперовий згорток з коноплею вагою близько 8 грамів. Наркотичний засіб вилучено та направлено на дослідження. За цим фактом проводиться перевірка.
До Ульяновського райвідділу міліції із заявою про крадіжку звернувся 77-річний житель одного із сіл району. Пенсіонер повідомив, що з його будинку, а саме з кишені одягу його дружини було викрадено гроші у сумі 1060 гривень. Правоохоронці встановили особу підозрюваної у скоєнні злочину. Нею виявилася 14-річна місцева жителька, яка гостювала у подружжя і, скориставшись можливістю, присвоїла кошти. За цим фактом порушено кримінальну справу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)