Кіровоградщина: на території області оголошено четвертий клас пожежної небезпеки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16387_1.jpg)
Минулих вихідних рятувальники спільно з працівниками облуправління лісового та мисливського господарства і правоохоронцями провели рейд щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки у лісових масивах.
Побували учасники рейду у Компаніївському лісгоспі, перевірили стан мінералізованих смуг, наявність застерігаючих стендів та заборонних табличок на в’їзді до лісу, наявність та відповідність вимогам спеціального інвентарю та засобів пожежогасіння, що є на озброєнні у місцевих лісівників.
Саме зараз на території області оголошено четвертий клас пожежної небезпеки, а відтак обмежено в’їзд транспортних засобів до лісу. Небезпечно у цей період також розкладати вогнища. Учасники рейду пройшлись місцями, які, зазвичай, обирають для відпочинку мешканці району, але не зустріли жодного відпочивальника. Сподіваємось, що і надалі наші громадяни виявлятимуть високу свідомість та поводитимуться у пожежонебезпечний період з максимальною обережністю.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)