Кіровоградщина: молодий хлопець грабував жінок
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14334_1.jpg)
До Олександрійського міського відділу міліції УМВС України в Кіровоградській області звернулися кілька жінок із заявами про скоєння стосовно них пограбувань. Днями у результаті проведення слідчих дій правоохоронці затримали підозрюваного.
Жертвами 19-річного жителя одного з сіл Олександрійського району стали 4 жительки міста Олександрії.
Попередньо встановлено, що молодий чоловік приїжджав до Олександрії задля легкого заробітку. Жертвами обирав жінок, які не могли б йому чинити спротив, та в руках у яких були сумки або гаманці.
Так, ввечері на одній з вулиць, зловмисник помітив 63-річну місцеву жительку, яка вийшла з продуктового магазину. Прослідкувавши за нею і дочекавшись, поки вона вийде на більш-менш безлюдне місце, чоловік вихопив з її рук пакет, у якому був гаманець з 300 гривнями, пенсійне посвідчення та банківська картка.
Наступного дня здобиччю зловмисника стали 350 гривень та пляшка олії, якими він заволодів, вирвавши господарську сумку з рук 33-річної жінки.
Також його жертвами стали ще двоє жінок, у однієї з яких зловмисник вирвав гаманець з грошима у сумі 3 тисячі 200 гривень.
Як повідомив начальник СКР Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області Генадій Тороп, за цими фактами відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Правоохоронці з’ясовують можливу причетність підозрюваного до скоєння інших подібних кримінальних правопорушень.
СЗГ УМВС в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)