Кіровоградщина: 11-річний хлопчик так спав, що довелося викликати рятувальників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26567_1.jpg)
До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від жительки м.Олександрії про те, що їй необхідна допомога у відкриванні дверей квартири - її 11-річний онук тривалий час не відчиняє двері та не відповідає на дзвінки.
Жінка була впевнена, що хлопчик вдома, адже двері квартири зачинені зсередини на засув. Рятувальники у лічені хвилини вже були на місці виклику – працівники чергового караулу ДПРЧ-11 за допомогою автодрабини потрапили через вікно до квартири на восьмому поверсі дев’ятиповерхого будинку. Зайшовши у кімнату, вони побачили, що хлопчик міцно спить. Його розбудили та відчинили двері схвильованій бабусі.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)