Кіровоградки - чемпіонки України!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26555_1.jpg)
У Львові завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на треку, в якому взяли участь 186 спортсменів із 25 команд.
Кіровоградські велосипедисти, вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» та обласної школи вищої спортивної майстерності завоювали 4 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди. Ззокрема, чемпіонами України стали Олена Демидова та Олена Гуцан у змаганні жінок і Ксенія Федотова, яка виборола дві золоті медалі серед юніорок.
По завершенні змагань Олена Демидова вирушила захищати спортивну честь України на І Європейських Іграх в м. Баку.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)