Кіровоградка стала дипломантом Першого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7068_1.jpg)
Захід проходив з 28 по 30 жовтня нинішнього року у Миргороді Полтавської області. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомила прес-служба ДПА в Кіровоградської області
Дипломантами конкурсу стали Анастасія Полонська (м. Кіровоград), Єлизавета Карпеченко (смт. Горностаївка, Херсонська область), тріо „Алегро” (Інна Бутучел, Вікторія Лех, Дана Щур – м. Баштанка, Миколаївська область) та Наталія Медведєва (м. Дзержинськ, Донецька область).
Лауретами ІІ премії визнано Юрій Привика (м. Івано-Франківськ) та Дар’я Надженко (м. Луганськ).
Довідково:
Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс „Соловейко України” започаткований Благодійною організацією Президентський фонд Леоніда Кучми „Україна”. Серед 64 обдарованих дітей, які взяли участь у заключному турі, були і діти працівників ДПС України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)