Кіровоградець виборов дві бронзові медалі чемпіонату України з легкої атлетики
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26653_1.jpg)
У Вінниці завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 р.н. і молодших.
Учень комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» Павло Безшкуренко завоював бронзову медаль у стрибках у довжину з результатом 5 м. 89 см.. Він також став бронзовим призером чемпіонату України в командній естафеті. Тренує спортсмена В’ячеслав Нищеменко.
Інший вихованець спортивної школи Андрій Кубраков, якого тренує Володимир Політовський, потрапив до десятки найсильніших атлетів України в бігові на 400 м. з бар’єрами.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)