Кіровоград: змагалися кадети
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14095_1.jpg)
23-24 лютого в Кіровоградському національному технічному університеті відбулися змагання чемпіонату області з боротьби греко-римської серед кадетів 1996-1997 р.н. та юнаків 1998-2000 р.н.
У змаганнях взяли участь 5 команд (64 спортсмени), в т.ч. 5 учнів ДЮСШ № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради. Вихованці даної спортивної школи завоювали дві золоті, одну срібну та одну бронзову нагороди, зокрема, серед кадетів Дровалюк Сергій посів перше місце, а Сажевський Олександр став другим. Серед юнаків Кулик Андрій завоював золоту медаль, а Воропай Андрій посів третє місце.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами управління фізичної культури та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)