Кіровоград: врятовано 60-річну жінку, яка забула загасити свічку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7492_1.jpg)
1 грудня о 03:15 до Служби порятунку надійшла інформація про пожежу у приватному будинку м. Кіровограда. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області
Домашні речі горіли у будинку 60-річної пенсіонерки. У житлі немає електрики, тому господарка запалила свічку і, повечерявши, лягла спати. Відкритий вогонь спричинив пожежу. Жінка прокинулася вже від запаху тлілих речей. Але від запаморочення покинути будинок не змогла і заховалася під ліжком. Пожежу помітили сусіди, які і зателефонували за номером «101».
Під час розвідки рятувальники підпорядкованої державної пожежної частини №5 – Сергій Предземірський, Юрій Шабєльнік та Дмитро Кулик, знайшли жінку під ліжком.
Постраждалу винесли на вулицю, де вже чекала швидка. Свіже повітря покращило її стан і їхати у лікарню врятована відмовилась.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)