Кіровоград: усі на суботник у міський парк Перемоги!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14962_1.jpg)
Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» виступив з ініціативою влаштувати суботник у міському парку Перемоги ("Горсад") 20 квітня.
До благоустрою колись найбільш відомого місця відпочинку кіровоградців очільник регіону закликає долучитися кожного. Для цього влада забезпечить і безкоштовним транспортом, і знаряддями праці.
Відтак з 9 години ранку в суботу 20 квітня на площі Б.Хмельницького на усіх охочих чекатимуть автобуси, які прямуватимуть до парку Перемоги.
Організаціям та установам, які виявлять бажання взяти участь у благоустрої парку, пропонується попередньо зателефонувати на «Гарячу лінію», тел. 0 800 500 238.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)