Кіровоград: у музеї відбулася презентація виставки дитячого малюнку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15848_1.jpg)
3 червня в Кіровоградському міському літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого відбулася презентація виставки дитячого малюнку за сюжетами книг письменників-земляків «Неповторний світ дитинства».
Як повідомила начальник відділу культури і туризму Анна Назарець, в експозиції представлені авторські роботи учнів Кіровоградської художньої школи ім. О.О. Осмьоркіна, які зробили ілюстрації до улюблених книжок. У художньому оформленні експозиції використані ляльки Буратіно, крокодила Гени, Зайця, Білочки, Каченяти. Це авторські роботи знаного в Кіровограді театрального художника Василя Остапенка. Ляльки надані дирекцією Кіровоградського обласного лялькового театру.
Першими відвідувачами виставки стали маленькі вихованці дитячого будинку «Наш дім». Екскурсію для них організували спеціалісти служби у справах дітей виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, а студенти Кіровоградського музичного училища підготували для учасників заходу цікаву концертну програму.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)