Кіровоград: «Шкіряний м’яч» знайшов своїх володарів

Жовтень 22, 2014 | Новини | Переглядів: 1141 | Коментарі: 0

Вчора, 21 жовтня, на стадіоні «Зірка» після фінальної гри Кубку міста Кіровограда з футболу між «Зіркою-2» і «УВС-Олімп», відбулося нагородження переможців міських змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Його провели почесний президент ФК «Зірка» Максим Березкін, виконуючий обов'язки голови Кіровоградської обласної федерації футболу Віктор Безсмертний та начальник відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Олександр Куценко.
Змагання проходили з 29 вересня по 20 жовтня на спортивних майданчиках ЗОШ №4 та НВО «Вікторія-П».
Серед молодшої групи юнаків 2003-2004 років народження участь у змаганнях взяли 27 команд. Переможцем цієї вікової групи стала команда НВО №6 СЗШ, ЦЕВ «Натхнення». Друге місце посіла об’єднана команда гімназії №9 та ЗОШ «Мрія». Третє місце завоювала команда НВО СЗНЗ «Гармонія» - гімназія ім. Т. Шевченка ЦПВ «Контакт». Кращим бомбардиром цієї вікової групи став Єгор Артюх (гімназія ім. Т.Шевченка).
Серед юнаків старшої вікової групи 2001-2002 року народження взяли участь 31 команда. Переможцем цієї вікової групи стала команда НВО ЗНЗ №16 ДЮЦ «Лідер». Друге місце посіла команда НВК №26. третє місце завоювала команда НВО ЗНЗ №20 ДЮЦ «Сузір’я». Кращим бомбардиром цієї вікової групи став Еміль Мустафаєв (НВО №20).
Серед команд дівчат участь взяли 11 колектиків. Перемогу завоювала команда НВО «ЗОШ-інтернат» ЦВП ліцей «Сокіл». Друге місце посіла команда НВО ЛШ ДНЗ «Вікторія-П». Третьою стала «Гімназія №9». Кращим бомбардиром серед дівчат стала Софія Ілясова (НВО «Вікторія-П»).
Переможці змагань навесні гратимуть в зональних обласних змаганнях.