Кіровоград: розпочались громадські оплачувані роботи
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26562_1.jpg)
Першу оплачувану суспільно – корисну роботу для учнівства та студентства вже кілька років поспіль організовує Кіровоградська міська рада в особі відділу сім’ї та молоді міської ради.
Цього року у міському бюджеті передбачено 50 тисяч гривень на оплату праці молоді.
Робочі вісця для дітей та молоді забезпечує комунальне підприємство в «Кіровоград-Благоустрій».
Для початку всі учасники громадських робіт отримали інструктаж з техніки безпечної праці та робочий інвентар. А 30 найактивніших учнів і студентів розпочали свій перший робочий день із прибирання біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.
Під час наведення ладу на території біля монументу педагоги трудового молодіжного загону, Ганна Кліменко та Тетяна Діордієва розповіли дітям коротку історію створення пам’ятника та ознайомили їх із участю кіровоградців у “афганських” подіях.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)