Кіровоград: Привітання головного міліціонера області
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15351_1.jpg)
Шановні ветерани, жителі області! Від імені особового складу органів внутрішніх справ Кіровоградщини та себе особисто щиро і сердечно вітаю Вас зі святом - Днем Великої Перемоги!
Кожного року у ці травневі дні ми з особливим трепетом згадуємо Подвиг, здійснений багатомільйонним народом в ім᾿я життя, свободи і мирного майбутнього.
З невблаганним плином часу почуття вдячності і гордості у наших серцях ніскільки не зменшується, а лише зростає. Майже сім десятиліть минуло відтоді, як ціною неймовірних зусиль та страшних втрат наші співвітчизники здобули Перемогу.
Дорогі ветерани! Ви мужньо боролися за визволення Батьківщини, самовіддано працювали у післявоєнні роки, аби підняти рідний край із руїн. Ваша стійкість та сила духу є гідним прикладом доблесті і патріотизму для усіх поколінь.
Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, уваги і турботи оточуючих, довгих років життя та мирного неба!
Зі святом!
З повагою
начальник УМВС України
в Кіровоградській області
генерал-майор міліції Костянтин Пожидаєв
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)