Кіровоград: освітян привітали з початком нового навчального року
![](http://fotoinform.net/uploads/news_27572_1.jpg)
26 серпня в Кіровоградській обласній філармонії відбулась пленарна частина наради педагогічних працівників міста «Про підсумки роботи освітянської галузі в 2014/2015навчальному році та завдання на новий 2015/2016 навчальний рік».
У нараді педагогічних працівників брали участь: секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Колодяжний, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко, голова Кіровоградської організації міської профспілки працівників освіти і науки України, депутат міської ради Наталія Дзюба, голова Кіровоградської міської організації Вільної профспілки освіти і науки України Володимир Фундовний.
До початку наради діяла виставка методичної літератури «Книжковий вернісаж» фірм «Шкільний світ» та «Шкільний всесвіт».
На початку наради присутні вшанували пам”ять загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання.
Секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Колодяжний та начальник управління освіти Лариса Костенко привітали освітян з початком нового 2015/2016 навчального року.
З аналізом досягнень освітянської галузі у 2014/2015 навчальному році виступила начальник управління освіти Костенко Л.Д. Виступ супроводжувався електронною презентацією «Про підсумки роботи освітянської галузі у 2014/2015 навчальному році та завдання на новий 2015/2016 навчальний рік».
За доброю традицією в освітянську сім’ю були прийняті молоді вчителі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)