Кіровоград: обласна організація інвалідів висловлює подяку (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30181_1.jpg)
Кіровоградська обласна організація інвалідів на чолі з Подорожним Сергієм Михайловичем, висловлює слова подяки Благодійному фонду Ярослава Бублика за підтримку та допомогу у придбанні ліків для дитини-сироти Ковальської Ірини Ігорівни.
Це прекрасна, талановита, 17-річна дівчинка, яка в свої роки зазнала багато горя. В чотири роки захворіла на цукровий діабет, а в тринадцять втратила найдорожчу людину – маму.
На даний час нею опікується бабуся. Тож бажаємо цій маленькій родині триматися разом і вірити в те, що всі негаразди минуть, а Ярославу Володимировичу та його дружньому, чуйному колективу міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невгасимої енергії, гарних друзів, а також надійних ділових партнерів.
Юлія Бершадська
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)