Кіровоград: нульова нічия в товариському матчі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_22184_1.jpg)
В Кіровограді «Зірка» провела товариський матч. Суперником була команда «АФ-П’ятихатська».
Матч завершився нульовою нічиєю. Футболісти «Зірки» мали кілька можливостей для взяття воріт суперника, але ними не скористалися. Цей спаринг був проведений в рамках підготовки до матчу третього туру з командою «Гірник-Спорт», який має відбутися 10 липня в Комсомольську. «Зірка» - «АФ-П’ятихатська» 0:0
прес-служба ФК "Зірка" Кіровоград
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)