Кіровоград: міська влада вітає журналістів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15867_1.jpg)
Від імені Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем журналіста.
Дозвольте висловити вам щиру вдячність за ваші розуміння, доброзичливість і довіру та запевнити, що ми сприймаємо і вашу конструктивну критику, і підтримку, як свідчення того, що журналісти розуміють проблеми міської громади та в міру своїх можливостей допомагають міській владі знайти їх ефективне вирішення.
Переконані, що Кіровоград нашими спільними зусиллями стане містом, яким пишатимуться і сучасники, і прийдешні покоління. Оптимізму вам та віри у власні сили, в те, що нам до снаги змінити життя на краще, що будемо щасливими на своїй рідній землі.
Від щирого серця бажаємо вам нових творчих злетів, натхнення у вашій нелегкій журналістській праці, міцного здоров’я, оптимізму та любові і вдячності від кіровоградців.
З повагою
Міський голова Олександр Саінсус Секретар міської ради Ігор Волков
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)