Кіровоград: колишнньому директору сміттєзвалища загрожує кримінальна відповідальність
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16802_1.jpg)
Колишньому директорові підприємства, що експлуатує кіровоградське сміттєзвалище, оголошено про підозру.
Йому інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст. 239 (забруднення або псування земель) КК України, санкціями яких передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми та від двох до п’яти років відповідно.
На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
Як повідомлялося раніше, прокуратура виявила, що незаконна експлуатація вказаним підприємством сміттєзвалища призвела до забруднення відходами земель лісового фонду та спричинила матеріальні збитки державі майже на 7 млн. грн.
Прес-служба прокуратури області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)