Кіровоград: фінал міського конкурсу-огляду шкільної форми
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15898_1.jpg)
5 червня НВО Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради приймав фіналістів міського конкурсу-огляду шкільної форми та емблеми «Обличчя школи».
Шість навчальних закладів – переможців ІІ етапу конкурсу презентували обрані стилі та моделі шкільного вбрання, доводили доцільність та зручність носіння форми і на свята, і у буденному шкільному житті. Фіналістів вітала начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко, яка зазначила, що обрана навчальними закладами форма є не лише охайною і стильною; вона дисциплінує учнів, налаштовує на старанне навчання. Святкового настрою додали художні номери, з якими виступали і конкурсанти, і господарі свята. Центр позашкільного виховання «Оріон» школи-інтернату гідно представили неодноразові переможці фестивалю «Степові джерела» вокалістка Інна Гончаренко та зразковий хореографічний ансамбль «Алегро». А кадети, що брали участь у презентації школи, показали, що можуть і мають стати справжнім обличчям навчального закладу, адже кадет – це не тільки красива форма; це дисципліна, порядок та самоорганізація, чітко змальовані кар’єрні та життєві перспективи, патріотизм та уставлені переконання. Поважне журі у складі спеціалістів управління освіти Світлани Кумпан, Олени Васильєвої, Ольги Журавльової на чолі з начальником управління Ларисою Костенко визначило переможців конкурсу-огляду. Грамотами управління освіти за ІІІ місце були нагороджені СЗОШ № 14 та ЗОШ № 4. Друге місце посіли НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 19» та НВО № 32 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». А переможцями було визнано загальноосвітня школа І ступеня „Мрія” та НВО «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл». Всі учасники фіналу отримали значки з символікою конкурсу. Директор школи-господарки Сергій Сторчаус, вітаючи всіх учасників, висловив задоволення тим фактом, що закладу довірено прийняти такий захоплюючий захід, та готовність і далі пропонувати сцену та творчий потенціал учнів і працівників для міських форумів різного спрямування.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)