Керівники територій особисто відповідають за готовність шкіл до нового навчального року, - Сергій Кузьменко
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45064_1.jpg)
Кожен із керівників РДА, МВК та ОТГ повинен особисто переконатися в технічній готовності загальноосвітніх навчальних закладів до початку нового навчального року. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко на щотижневій апаратній нараді.
"Сьогодні звертаюся до керівників територій – як до голів районних державних адміністрацій, так і до міських голів: особисто переконайтеся, що кожна школа, яка 1 вересня прийме дітей, готова технічно, і всі заходи, необхідні для спокійного проведення Перших дзвоників, вжиті", – підкреслив керівник ОДА.
Сергій Кузьменко також повідомив, що 27 серпня в Новоукраїнському районі відбудеться обласна педагогічна конференція, під час якої буде обговорено результати роботи в галузі освіти за минулий навчальний рік та окреслено основні завдання на новий.
"Маємо тиждень до конференції. Максимально використайте цей час для якісної підготовки закладів до нового навчального року, – доручив голова облдержадміністрації керівникам територій.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)