І знову знайшли боєприпаси
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7436_1.jpg)
Група піротехнічних робіт аварійно-рятувального спецпризначення управління у селі Новомосковське Долинського району знешкодила один 152 мм артснаряд, 36 мінометних мін, 15 артснарядів калібру 76 мм, дві інженерні міни, дві гранати РПГ-40 та 25 набоїв часів Другої Світової війни. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області
Частину з цих боєприпасів виявила на присадибній ділянці жителька села.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)