І знову обмороження
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8589_1.jpg)
На території області зафіксовано 4 випадки обмороження. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області.
В Олександрії до ЦМЛ госпіталізовано 24-річного чоловіка з обмороженнями 1-3 ступенів пальців ступні, до опікового відділення обласної лікарні з обмороженнями 1-2 ступенів ступнів обох ніг госпіталізовано 25-річну жінку, до хірургічного відділення Бобринецької ЦРЛ з діагнозом «обмороження 1-3 ступенів кінцівок обох рук» потрапив 57-річний житель села Новокиївка. Стан усіх госпіталізованих наразі середнього ступеня важкості. У задовільному стані перебуває житель Гайворона, якого 12 лютого було госпіталізовано до районної лікарні з частковим обмороженням пальців ніг.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)