Хелоуін в ДЮК Вогник
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7070_1.jpg)
31 жовтня в ДЮК «Вогник» пройшла розважальна програма «Хелоуін» з парадом масок і костюмів, підготовлена педагогом-організатором клубу Мархель Юлією та вихованцями клубу. На подвір’ї біля клубу діти смажили сосиски та розповідали страшилки.
Після цього всі присутні направились на плошу Кірова і взяли участь у флеш-мобі «Палаючий Джек». До участі у флеш-мобі приєдналась студентська молодь, представники молодіжних громадських організацій та інші бажаючі, які отримали інформацію через соціальні мережі про проведення «Хелоуіна» на площі Кірова. Всього в заході брали участь біля 200 представників молоді міста Кіровограда.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)