Громадська приймальня СБУ в Кіровоградській області не працюватиме
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51046_1.jpg)
Через запровадження обмежувальних заходів у зав’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 повідомляємо, що громадська приймальня Управління СБ України в Кіровоградській області, яка знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Дворцова,9, тимчасово не працюватиме.
Повідомити про правопорушення, віднесені до компетенції органів Служби безпеки України, ви, як і раніше, можете за телефонами довіри УСБУ (0522) 36-13-06 та 067-567-58-44, які працюють цілодобово.
Для подачі звернень, заяв і документів ви можете скористатися поштою або електронною скринькою Управління usbu_kvg@ssu.gov.ua.
Усі звернення, заяви чи повідомлення будуть вчасно розглянуті, відповіді надаватиметься у межах чинного законодавства та у встановлені терміни.
Задля збереження вашого здоров’я та здоров’я оточуючих просимо вас із розумінням та відповідальністю поставитися до вимушених обмежень і рекомендацій.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)