Господарським судом області задоволено позови природоохоронного прокурора
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7801_1.jpg)
Три позови Кіровоградської міжрайонної прокуратури задоволено Господарським судом області. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі прокуратури області
Мова йде про позови до суб’єктів господарювання, котрі, в порушення чинного законодавства, здійснюють скиди недоочищених вод у водойми, розташовані у басейнах Південного Бугу й Дніпра. Таким чином, окремі комунальні підприємства завдають шкоди довкіллю, флорі, фауні та здоров’ю мешканців краю.
За рішенням судових органів з винних стягнуто збитки на суму понад 100 тис.грн.
Діяльність природоохоронної прокуратури в даному напрямку триває.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)