Головний рятівник Кіровоградщини вітає жителів Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11556_1.jpg)
Шановні кіровоградці й жителі області! Сердечно вітаю вас з нагоди найвеличнішого національного свята -Дня Незалежності України!
Ця знаменна дата увійшла в наші серця не тільки як День народження держави, а передусім – як світле свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які мужньо боролися за утвердження державності.
Нам випала історична нагода здійснити мрію багатьох українців – бути господарями на своїй землі, плекати її й прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді ростити дітей.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.
Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!
Зі святом вас!
Начальник Територіального управління
МНС України у Кіровоградській області
генерал-майор служби цивільного захисту Віктор ФЕДОРЧАК
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)