Головний міліціонер області вітає кіровоградців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6580_1.jpg)
Шановні кіровоградці та гості міста! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 257-ої річниці з дня заснування Кіровограда!
Місто з багатолітньою історією від давніх часів і до сьогодні зростило чимало видатних українців, які своєю самовідданою працею сприяли процвітанню рідного краю, прославляючи його ім’я в Україні і далеко за її межами.
Це свято єднає усіх, хто народився, живе та працює в Кіровограді, адже історія обласного центру – це історія кожного з нас, усі здобутки і негаразди, перемоги чи поразки міста відлунням озиваються у серцях десятків тисяч його мешканців. Ми разом докладаємо зусиль для подальшого розвитку і благополуччя Кіровограда.
Бажаю всім кіровоградцям добробуту та оптимізму, натхнення і впевненості у власних силах. Будьте здорові та щасливі, любіть своє місто і прекрасний степовий край.
Зі святом Вас!
З повагою начальник УМВС України в Кіровоградській області К.М. Пожидаєв
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)