Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко привітав мешканців області
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38616_1.jpg)
Дорогі земляки! 24 серпня ми відзначаємо найбільше свято країни – День Незалежності, що є також днем народження нашої держави.
Незалежність для українців – це не лише політична й економічна самостійність, свобода прийняття рішень, право на вільний вибір. У широкому розумінні слова – це наша державність, яку український народ виборював протягом століть та змушений відстоювати і нині.
На жаль, наша незалежність дається нам дорогою ціною. Вона омита кров'ю патріотів, які і сьогодні під синьо-жовтими знаменами виборюють її у тяжких виснажливих боях з агресором на Сході країни, віддають життя заради мирного, щасливого і заможного майбутнього наступних поколінь українців. Тому знаковим є те, що напередодні Дня Незалежності ми святкуємо День Державного Прапора – головного символу нашої держави.
Вітаю вас зі святами. Зичу вам злагоди, добробуту та благополуччя, а також надії і непохитної віри в нашу перемогу.
З повагою
Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)