Голодні мешканці Кіровоградщини почали обкрадати магазини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14396_1.jpg)
До Долинського районного відділу міліції надійшло повідомлення про крадіжку з магазину в одному з сіл.
В результаті проведення слідчих дій правники міліції встановили, що 25-річний житель Компаніївського району, проник у приміщення торгівельного закладу, звідки викрав продукти харчування на загальну суму близько 1000 грн. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального Кодексу України.
До Кіровського відділу міліції надійшло повідомлення про крадіжку від 38 - річного кіровоградця. Попередньо встановлено, що 28-річна місцева жителька, яка стажувалася у його магазині, викрала близько 800 грн готівки та товари на суму 1609 грн. Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального Кодексу України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)