Герой АТО буде перепохований на Алеї Слави у Кіровограді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_27011_1.jpg)
Тіло ще одного кіровоградського героя АТО, прапорщика Віктора Вікторовича Карнауха знайде свій останній прихисток у рідній землі, на малій батьківщині.
За результатами ДНК – експертизи у Дніпропетровську він був ідентифікований і має бути перепохованим у Кіровограді на Алеї Слави Рівнянського кладовища.
Про це повідомив секретар міської ради Іван Марковський під час позачергової сесії міської ради сьогодні, 20 липня. Своїм рішенням міська рада передбачила кошти у сумі 4,5 тисячі гривень на придбання спеціальної капсули для перевезення останків воїна – героя.
Могила Віктора Карнауха стане першою у другій ліній Алеї почесних воїнських поховань. Роботи на військовому Меморіалі активно тривають. Будівельники споруджують паркан із бутового каменю і декоративної цегли. Одночасно готується фундамент під встановлення Стели Героїв.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)