Галузеві програми розвитку Кіровограда прийматимуться з дотриманням усіх норм чинного законодавства
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29346_1.jpg)
Прийняття міського бюджету стало знаковою подією минулого тижня. Це відзначив міський голова Андрій Райкович під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради сьогодні, 28 грудня.
Міський голова підкреслив, що бюджет Кіровограда приймався у складних умовах, до прийняття Державного бюджету.
Наступне завдання, наголосив Андрій Райкович, - наповнити його якісним змістом галузевих програм, у яких будуть враховані концептуальні позиції передвиборчих програм міського голови і депутатів міської ради.
- У нас напрацьовані і стратегічні проекти на перспективу і є необхідність виконувати великий обсяг поточної роботи, - звернув увагу учасників наради очільник міста. – Тож усі програми соціально – економічного розвитку міста мають пройти експертний аналіз і, з дотриманням чинного законодавства, своєчасно запропоновані для публічного обговорення громаді
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)