Дві кіровоградки потрапили до фінального етапу Всеукраїнського пісенного фестивалю
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31393_1.jpg)
Наші дівчатка-Марійка Сухонос та Михайленко Софія отримали перемогу у першому етапі відбору на Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями, який проходитиме у м. Вінниці 26-27 травня 2016 року.
Відбір фіналістів проходив шляхом голосування та оцінювання експертного журі. У результаті було відібрано 20 учасників фінального етапу за двома віковими категоріями:10-16 років (в яку потрапили і дві кіровоградки);17-23 роки ( по 10 осіб у кожній віковій категорії) .
Переможці фестивалю-конкурсу «Золотий птах» будуть представляти Україну на ХХ пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» в липні 2016 року.
Тож, побажаємо нашим дівчаткам успіху та перемоги!!
Ельміра Небесна
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)