Досить водити народ по семи колах чиновницького пекла,- Андрій Райкович
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31339_1.jpg)
Сьогодні міський голова Кіровограда Андрій Райкович звернувся до керівників структурних підрозділів міської ради, і закликав стати відкритішими до людей.
- Під час особистого прийому громадян до мене часто звертаються люди, і розповідають про свої поневіряння від кабінету до кабінету міської ради, аби отримати дозвіл чи довідку. Я звертаюсь до всіх керівників виконавчих органів, а ви відповідну роботу проведіть зі своїми підлеглими: досить водити народ по семи колах чиновницького пекла! Тим більше, що переважна більшість тих, хто звертається – це ветерани, люди похилого віку, матері і дружини АТОвців. Поводьтесь з ними не як чинуші, а як уважні, солідні представники влади!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)