До уваги жителів Кіровоградщини! Відкрито полювання на зайця-русака!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7378_1.jpg)
20 листопада на Кіровоградщині розпочався сезон полювання на зайця-русака. На території нашої області на цього хутрового звіра щорічно полює близько 4 тисяч мисливців.
Полювати можна щонеділі до 15 січня 2012 року включно, а норма відстрілу одним мисливцем за день – 1 заєць.
Полювання здійснюється за відстрілочною карточкою, яка видається мисливцям користувачем мисливських угідь. Крім цієї картки мисливці повинні мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку, дозвіл на зброю, а також паспорти на собак мисливських порід у разі їх використання.
Бажаємо всім мисливцям вдалого полювання!
О. Кваша, завідувач сектором мисливського господарства Кіровоградського ОУЛМГ
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)