Дніпропетровська область: отримало пробоїну корпусу буксирне судно
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14640_1.jpg)
В 0 год. 5 хв. 29 березня в Нікопольському районі біля с. Червоногригорівка на Каховському водосховищі отримало пробоїну корпусу та сіло на мілину буксирне судно ”Красін” (довжина 24 м, водозміщення 180 т, екіпаж 5 осіб), яке прямувало з несамохідною порожньою баржею з порту Нова Каховка до м. Запоріжжя.
Жертв, постраждалих та витоку нафтопродуктів немає. Станом на 7 год. 30 березня до відновних робіт та зняття судна з мілини залучено три судна. Подія знаходиться на контролі Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області, повідомляє ДСНС України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)