«Дніпро-Кіровоград» презентував стратегію розвитку підприємства (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57562_1.jpg)
Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» презентувало стратегічний план дій на короткострокову і довгострокову перспективи. Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга сьогодні, 11 травня.
«Разом із начальником обласної військової адміністрації Андрієм Райковичем відбулася важлива і фахова розмова на підприємстві. Уперше за час роботи «Дніпро-Кіровоград» показав реальну та дієву стратегію розвитку, глибокий аналіз проблем і дав чіткі розрахунки заходів енергоефективності. По суті, це те, що дає нам бачення вдосконалення роботи як на короткострокову так і на довгострокову перспективи», - зазначив Сергій Шульга.
Він наголосив, першочергове завдання «Дніпро-Кіровоград» - це максимальна оптимізація роботи.
«Цей процес передбачає модернізацію технологічних процесів та інженерних систем. Удосконалення обліку споживання тощо. Шлях непростий, але ефективний. Наведу простий приклад: завершення реалізації ощадних проєктів за кредитом Світового банку дасть можливість «Дніпро-Кіровоград» зекономити понад 7,5 мільйона кіловат на рік. Якщо перевести у кошти за нинішнім тарифом на електроенергію, то мова йде про майже 30,5 мільйона гривень. І це лише за одним напрямком, а потенціал оптимізації роботи полягає у втіленні сучасних технологій і за іншими», - додав голова обласної ради.
Над підготовкою стратегії працювали виконуючий обов‘язки гендиректора «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний та голова технічної ради підприємства Сергій Карелін.
Як уже повідомлялося, «Дніпро-Кіровоград» отримає компенсацію за працевлаштування переселенців.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)