Діячі культури отримають відзнаки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9683_1.jpg)
За особистий внесок у розвиток національної культури, вагомі творчі здобутки, високий професіоналізм та з нагоди 65-річчя від дня народження виконавчий комітет Кіровоградської міської ради вирішив нагородити
Відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради "За заслуги" І ступеня Кравченка Миколу Івановича, директора Кіровоградської обласної філармонії.
За вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва, виховання творчо обдарованої молоді, високий професіоналізм та з нагоди 30 – річчя від дня заснування Народного художнього колективу України театру танцю “В гостях у казки” школи естетичного виховання Новенської селищної ради міста Кіровограда виконавчий комітет Кіровоградської міської ради вирішив нагородити відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради "За заслуги" ІІ ступеня художнього керівника колективу Русул Ірину Василівну.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)