Директори закладів освіти Кіровограда звітуватимуть перед громадськістю
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31280_1.jpg)
Із перших днів червня директори кіровоградських шкіл і дитячих садочків розпочнуть звітування про діяльність закладів у навчальному році перед батьківськими комітетами, піклувальними радами, батьками дітей та представниками громадськості.
Такі звіти вже стали традиційними в закладах освіти Кіровограда, відзначила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, і вони мають на меті утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень в навчальних закладах Кіровограда.
Про час та місце проведення звітування керівників шкіл та дошкільних закладів міста у 2016 році можна дізнатися із Графіку проведення звітів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)