Діє «Гаряча лінія» Кіровоградської міжрайонної природоохоронної прокуратури
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11182_1.jpg)
В Кіровоградській міжрайонній природоохоронній прокуратурі Кіровоградської області організовано прийняття повідомлень на телефон «гарячої лінії» від керівників підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб’єктів регіону.
Її створено з метою забезпечення прийняття повідомлень та оперативне реагування на факти незаконного втручання у підприємницьку діяльність правоохоронних та контролюючих органів у сфері охорони навколишнього природного середовища.
Номер телефону «гарячої лінії» (0522) 34-50-46.
Прийом повідомлень здійснюється в робочі дні з 9 до 18 години.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)