День Гідності і Свободи у Кропивницькому
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33857_1.jpg)
Сьогодні, 15 листопада у міській раді відбулася нарада під головуванням заступника міського голови Наталії Дзюби, присвячена питанням підготовки та проведення заходів на відзначення Дня Гідності та Свободи.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
21 листопада у Кропивницькому розпочнеться з покладання квітів. Як повідомила в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики Оксана Горбенко, о 9.45 живі квіти ляжуть до пам’ятної дошки Герою України Віктору Чміленку, а об 10.00 кропивничани схилять голови перед пам’ятним знаком Героям Небесної Сотні на площі Героїв Майдану.
У цей час також відбудеться панахида за загиблими учасниками Революції Гідності у храмах обласного центру.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)