COVID-19: На Кіровоградщині виявили вже 733 хворих
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52380_1.jpg)
На Кіровоградщині лабораторним методом підтверджено 733 випадки захворювання на COVID-19, із яких вже 39 летальних, за минулу добу виявили 5 нових хворих
На Кіровоградщині зареєстрували п'ять нових випадків захворювань на коронавірус.Інфікувались двоє чоловіків і жінка з Кропивницького, чоловік із Суботців Знам'янського району та чоловік із Сабатинівки Благовіщенського району.Такими є результати діагностики за минулу добу, інформує головна санітарна лікарка області Надія Оперчук. Загалом учора в лабораторному центрі методом ПЛР обстежили 338 людей.Одужали від коронавірусу 33-річна кропивничанка з 11-місячною донькою.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)