CОVID-19: на Кіровоградщині працює «гаряча» лінія з питань запобігання поширення коронавірусу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51050_1.jpg)
Мешканці Кіровоградщини можуть отримати оперативну інформацію щодо запобігання поширення коронавірусу, зателефонувавши на «гарячу» телефонну лінію за номером (0522) 24-13-14.
Про це повідомив керівник департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 17 березня, під керівництвом першого заступника голови ОДА Ігоря Кузьміна.
«Гаряча» лінія працюватиме з 9:00 до 18:00 год., у інший час можна телефонувати на номер «103».
«Наразі в області немає підтверджених випадків захворювання на CОVID-19», - зауважив Олег Рибальченко.
Нагадаємо: заклади охорони здоров'я на Кіровоградщині мають 175 апаратів штучної вентиляції легень, які необхідні для лікування можливих ускладнень, викликаних COVID-19. На випадок поширення епідемії в регіоні додаткові апарати будуть закуплені за рахунок резервного фонду.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)