COVID-19: на Кіровоградщині 5 хворих у важкому стані
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51896_1.jpg)
На Кіровоградщині минулої доби провели 459 ПЛР-тестувань. Виявили 4 нових випадки захворювання на коронавірус. Усі - серед кропивничан.
Серед гарних новин такі: COVID-19 побороли 11 мешканців області. Із них - 3 жінки та 2 чоловіка із Кропивницького, жінка з Долинської, чоловік, жінка та 10-річний хлопчик із с. Велика Виска Маловисківського району, чоловік і жінка з Олександрії. Про це у своєму телеграм каналі написав голова ОДА Андрій Балонь
Загалом на Кіровоградщині одужали від коронавірусу 82% від загальної кількості людей, у яких були виявлено хворобу.
Від недуги продовжують лікуватися 73 людей. 21 інфікований має легку форму хвороби й перебуває вдома. Ще 52 пацієнтів знаходяться на стаціонарі в госпітальних базах. 5 хворих у важкому стані, із числа яких 2 перебувають на апаратах штучної вентиляції легень.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)