Чоловіка, який намагався згвалтувати неповнолітню біля пляжу у Кропивницькому, взяли під варту
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55321_1.jpg)
Кропивницька окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом замаху на зґвалтування неповнолітньої дівчини (ч. 3 ст. 15, ч.3 ст. 152 КК України).
Наразі чоловіку повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 15, ч.3 ст. 152 КК України.
Суд задовольнив клопотання прокуратури застосувавши до фігуранта справи запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Подія мала місце 18 червня близько 21:00 години, по вул. Ярослава Мудрого, у м. Кропивницькому.
За даними слідства, 17-річна дівчина поверталася додому. Підозрюваний пішов слідом за неповнолітньою, напав ззаду, наніс їй кілька ударів, затягнувши дівчину подалі від дороги в кущі та намагався зґвалтувати. В цей час їхав велосипедист, який почув крики про допомогу потерпілої. Злякавшись, що його злочинні дії будуть помічені, 37 річний нападник почав тікати і оперативно був затриманий працівниками поліції.
Наразі чоловіку повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 15, ч.3 ст. 152 КК України.
Суд розглянув та задовольнив клопотання прокуратури застосувавши до фігуранта справи запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Досудове розслідування провадження здійснюють слідчі Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.
Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)