Черкаська область: отруїлись студенти
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16397_1.jpg)
10 липня до інфекційного відділення Канівської центральної районної лікарні з попереднім діагнозом – гострий гастроентероколіт госпіталізовано 28 студентів Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченко, які проходять виробничу практику в Канівському природоохоронному заповіднику та харчуються у відомчій їдальні.
Станом на 7 год. 11 липня госпіталізовані знаходяться в стані середньої важкості. Фахівцями районної СЕС в осередку захворювання проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів. Причина захворювання встановлюється. Подія знаходиться на контролі Управління ДСНС України в Черкаській області, повідомляє сайт ДСНС України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)